Współpracujemy z najlepszymi!

Podczas produkcji mebli na zamówienie wykorzystujemy półfabrykaty wiodących polskich i europejskich producentów. Korpusy wykonujemy na bazie produktów firm: KRONOPOL, KRONOSPAN, PFLEIDERER, EGEER. Każdy element oklejamy obrzeżem PCV, ABS lub fornirem (nie uznajemy tańczych zamienników). Zaś wykorzystywane przez nas akcesoria to w głównej mierze wyroby renomowanych firm takich jak: BLUM, HETTICH, REJS, PEKA. Bogata kolekcja frontów meblowych: lakierowanych, fornirowanych, akrylowych, drewnianych pochodzi od dostawców: DREWPOL, STOLZEN, WICH, LUPUS. W swojej ofercie posiadamy także blaty: drewniane, marmurowe, rausolitowe i postformingowe.


Nie wykonujemy i nie podejmujemy się realizacji wykonania mebli na tanich "chińskich" podróbkach!!!

Nasi główni dostawcy

Jeden z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych.
Szwajcarska jakość i korzenie - kronopol Sp. z o.o. jest częścią holdingu Swiss Krono Group (Ernst Kaindl), światowego lidera w branży produktów drewnopochodnych.
Zapraszamy do przeglądnięcia aktualnej kolecji

produkty zachwycają funkcjonalnością i wysoką jakością. Także w stosunku do oferty usług czy współpracy z klientami, partnerami, a także z dostawcami stawiają sobie wysokie wymagania.

Jest jedną z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie, wyspecjalizowaną w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby.

Dostawcy

Poniżej przedstawiamy listę naszych innych dostawców. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertami. Są to producenci najważniejszych elementów wykorzystywanych do wykonania mebli.
Ponadto możemy wedle Państwa życzenia zamówić półprodukty, produkty każdego europejskiego producenta.